Діапазон цін: Від до

Продаж будинку в м. Загреб, Хорватія

Remete, 10000, Zagreb, Хорватия
 • Опис
 • Адреса
 • Подробиці

Опис

Пропонуємо до продажу міську віллу на стадії будівництва, у відмінному місці, в елітному районі Загреба – Ремете. Ремете розташований у північно-східній частині міста Загреб, на схилах Загребської гори Медведниця, за п’ять кілометрів від центру міста. Сама вілла знаходиться приблизно за 70 метрів від вулиці, а за рахунок віддаленості від транспорту майбутні власники отримують додаткову тишу та спокій. Вілла знаходиться всього за 5-6 хвилин їзди від центру міста, і на шляху до центру є лише один світлофор.
Вілла все ще знаходиться на стадії будівництва, очікуване завершення робіт намічено на весну 2023 року. Тому майбутній власник все ще має можливість підігнати остаточні деталі під свої побажання та потреби. Вілла ретельно продумана та спроектована з метою оптимального планування простору та забезпечення максимальної якості житла та життя майбутніх мешканців. Зовнішні розміри будівлі становлять приблизно 17 х 9 м.
Вілла складається з двох житлових одиниць з двома окремими входами та відкритими просторами (терасами), які домінують над екстер’єром будівлі, та додатковим простором на цокольному поверсі, що відкрито з одного боку на південь та має вихід у двір. Згаданий простір може бути облаштований відповідно до побажань та потреб власника, наприклад, як кабінет, тренажерний зал, ігрова для дітей тощо.
На території вілли є також гараж площею 118 м2 з чотирма місцями для паркування. Поруч із віллою є два відкриті паркувальні місця.
Дах вілли виконаний плоским, непрохідним.
Обидва житлові поверхи виходять своїми терасами на південь. З тераси відкривається чудовий краєвид на місто Загреб.
Будівля опалюватиметься гібридним тепловим насосом з підготовкою для фотоелектричних елементів. Планується встановлення високоякісних столярних виробів із приводом від електродвигунів та вбудованих москітних сіток на всі вікна. Багатокамерна конструкція забезпечує відмінне поглинання звукових хвиль, а рами та ущільнювачі виконані таким чином, що не пропускають тепло взимку та холод улітку, завдяки чому конструкція та виконання столярних виробів значно економлять електроенергію необхідну для обігріву чи охолодження житлових приміщень.
Житлова площа 1 розташована на першому поверсі вілли і складається з передпокою, вітальні, їдальні, кухні, туалету з душем, спальні, загальної ванної кімнати та двох дитячих кімнат. Поруч із вітальнею, їдальнею та кухнею є балкон.
Житлова площа 2 розташована на другому поверсі вілли і складається з передпокою, вітальні, їдальні, кухні, комори, туалету з душем, спальні, загальної ванної кімнати та двох дитячих кімнат. Поруч із вітальнею, їдальнею та кухнею є балкон.
Об’єкт має всі підключення, має всю необхідну документацію, адаптовану для людей з обмеженими можливостями.

 • Адреса: Remete
 • Місто: Загреб
 • Штат / Країна: Хорватія
 • Поштовий індекс: 10000
 • Околиці: Ремете
 • Країна: Україна

Подробиці

Оновлено на 24 Березня, 2023 при 10:53 pm

 • Ідентифікатор об'єкта нерухомості: 2023032402
 • Тип нерухомості: Будинок
 • Статус майна: Продаж

Контактна інформація

Олена Маленкова
Олена Маленкова
+38 (050) 543-74-27

Поцікавтеся про цю власність

Подібні властивості

Продажа дома в с. Дударков, Бориспольский р-н

Дударков, Киевская область, Украина, 08330

м²: 190

Будинок

3 роки тому назад

м²: 190

Будинок

3 роки тому назад

Продажа нового дома, с. Новые Петровцы

Новые Петровцы, Киевская область, Украина

м²: 100

Будинок

3 роки тому назад

м²: 100

Будинок

3 роки тому назад

м²: 69

Будинок

2 роки тому назад

м²: 69

Будинок

2 роки тому назад

Продажа удивительного дома, с. Ровжи

Ровжи, Киевская область, Украина, 07341

м²: 248

Будинок

3 роки тому назад

м²: 248

Будинок

3 роки тому назад